• info@otomasyonfirmalari.net

Nasıl Haber Girebilirim?

Türkiye’nin otomasyon firmalari rehberi otomasyonfirmalari.net’e otomasyon firmasını kaydeden her kullanıcı her bir otomasyon firması için otomasyon firmanızdaki son haberleri gelişme ve güncellemeleri paylaşabiliceğiniz ve otomasyonfirmalari.net anasayfasında gösterilen haber girdisi oluşturabilme hakkına sahiptir.

Firmanıza ait haberleri ve güncellemeleri bu şekilde otomasyonfirmalari.net üzerinden paylaşmak,

  • Firmanızın arama motorları üzerinde bulunurluğunu arttırır,
  • Firma takipçilerinizi son güncellemelerinizden haberdar eder,
  • İnternet üzerindeki tanınırlığınızın artmasını sağlar, firma imajınıza katkıda bulunur.

Otomasyon firmanızı Türkiye’nin otomasyon firmaları rehberi otomasyonfirmalari.net’e kaydekttikten sonra “Kullanıcı Panelinizde” firmanızın kayıtlı ismi yanındaki “Yönet” butonunu tıkladığınızda firmanızın girdilerini kontrol edebileceğiniz arayüze ulaşırsınız.

Firma panelinizde de görüntüleyebiliceğiniz gibi “Standart” üye firmalar 1 adet firma haberi “Gold” üye firmalar 50 adet firma haberi girişi yapabilirler.

 

 

 

 

 

Sol taraftaki “İçerik Yönetimi” menüsünden “Haber Yönetimi” ‘ni seçin

 

 

Bu sayfada daha önceden eklediğiniz haberlerin listesini görebileceğiniz gibi, yeni haber eklemek için sağ üst köşedeki “Haber Ekle” butonu ile yeni haber girdisi oluşturmaya başlayabilirsiniz.

 

Açılan sayfa üzerindeki boşlukları aşağıdaki tanımlardaki gibi doldurup “Ekle” butonuna bastığınızda firma haberiniz otomasyonfirmalari.net’e eklenmiş olacaktır.

 

Haber Başlığı : Girmek istediğiniz haberi tanıtan kısa bir başlık yazın. Arama motorları bulunabilirliği için en önemli kısımdır. Bu yüzden sitenizi ve gelişmelerinizi düzgün tanımlayan bir cümle yazmaya özen gösterin.

Haber Özeti : Girmek istediğiniz haberin kısa bir özetini bir iki cümle ile (en fazla 255 karakter olmak üzere) girin. Haberin üst kısmında yer alacak ve okuyucuların dikkatini çeken bölge olacaktır.

Haber İçeriği : Firmanıza ait haberin tam içeriğini buraya giriniz. Okuyucuları sıkmaması açısından 4-5 cümleden oluşan 1 paragraflık bir metin yeterli görülür.

Haber Resmi : Firmanıza ait haberi tamamlayan bir resmi “gözat” butonu yardımıyla bilgisayarınızdan yükleyin. Haberdeki metin ile uyumlu okuyucuların ilgisini çekecek bir görsel uygun görülür.

Haber Kategorisi : “Firmanız’dan Haberler” olarak bırakabilirsiniz.

 

“Ekle” butonuna tıklamanızın ardından oluşturduğunuz haber editörlerimiz tarafından kontrol edilerek 1 gün içinde yayına alınacaktır.