• info@otomasyonfirmalari.net

HABER DETAYI

17 Mayıs 2022 11:19

OMRON, Barselona’daki Güncellenmiş Otomasyon Merkezi ile Geleceğin Fabrikasının Kapılarını Açıyor

OMRON, Barselona’daki Güncellenmiş Otomasyon Merkezi ile Geleceğin Fabrikasının Kapılarını Açıyor

OMRON’un Avrupa’daki ilk Otomasyon Merkezi kısa bir süre önce büyük ölçüde yeniden tasarlandı ve şimdi yenilikçi otomasyon uygulamaları için kapsamlı bir tanıtım alanı içeriyor. Ziyaretçiler; robot teknolojileri, kalite kontrolü, esnek üretim ve yapay zeka gibi OMRON’un eksiksiz endüstriyel otomasyon çözümlerini deneyimleyebilir ve işletmelerini, müşterilerinin ve toplumun değişen ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde nasıl uyarlayacaklarını öğrenebilirler. Tanıtılan bu gerçek müşteri uygulamaları, geleceğin fabrikasına giden yola ışık tutacaktır.

 

 

İspanya’nın Barselona şehrindeki yeni güncellenen ve genişletilen Otomasyon Merkezi, EMEA bölgesindeki OMRON müşterilerinin bağlantılı, otomatik ve akıllı bir fabrikanın avantajlarını gerçek anlamda deneyimlemelerini sağlar. 20’den fazla yetenekli mühendisten oluşan bir ekip, müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştirmek için yapay zeka ve endüstriyel IoT gibi yeni teknolojilerin kullanımını keşfetmek üzere dünyanın dört bir yanındaki OMRON Otomasyon Merkezleri ile işbirliği yapmaktadır. Ekip, OMRON‘un yenilikçi uygulamalarının tüm becerilerini sahada veya uzaktan bağlantı aracılığıyla sergileyebiliyor. Barselona Uluslararası Havalimanı’na yalnızca 20 dakika mesafedeki Tesis, 800 metrekareden fazla zemin alanına sahiptir.

 

 

OMRON Otomasyon Merkezi Barselona Genel Müdürü Antoni Farràs şöyle diyor: “Üreticileri, sistem entegratörlerini ve makine üreticilerini, işletmelerini müşterilerin ve toplumun değişen ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde uyarlamaları konusunda teşvik etmeyi amaçlıyoruz.” Farràs şöyle devam ediyor: “Hedefimiz, yenilikçi üretim olanaklarının farkına varmalarına yardımcı olmaktır. Buna örnek olarak, küresel salgına yanıt vermek ve salgının ardından toparlanmak için yeni çözümler oluşturup mevcut zorlukların üstesinden gelmek verilebilir.

 

Güncellenen tesis, OMRON‘un sosyal sorunları çözmek, yaşamları iyileştirmek ve daha iyi bir topluma katkıda bulunmak için tasarlanmış fabrika otomasyonu teknolojilerinde bir fikir lideri olarak ününü pekiştirmektedir. OMRON, Otomasyon Merkezi’nin yardımıyla otomasyon konseptlerini gerçek yaşamda yenilikçi uygulamalara dönüştürüyor. Tesisler; kapsamlı kontrol, hareket, görsel denetim, emniyet ve robot teknolojileri portföyü ile küresel mühendislik ve hizmet özelliklerini içeren entegre, etkileşimli ve akıllı çözüm konsepti olan OMRON i-Automation! özelliklerini eksiksiz şekilde sunmak üzere tasarlanmıştır.

 

 

Farràs konuşmasını, “Yeni tasarımımız ve artık sunabileceğimiz etkileyici müşteri deneyimiyle gurur duyuyoruz. Bu gelişme, üretim alanında yenilikçi bir ortak olarak becerilerimizi gözler önüne seriyor.” diye bitiriyor.

 

 

Ziyaret randevusu almak için lütfen yerel OMRON ofisiyle iletişime geçiniz.

 

Detaylar için videoyu izleyiniz.

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.