• info@otomasyonfirmalari.net

Nasıl İlan Girebilirim?

Türkiye’nin otomasyon firmalari rehberi otomasyonfirmalari.net’e otomasyon firmasını kaydeden her kullanıcı her bir otomasyon firması için otomasyon firmanıza ait bir ilanı yayınlayabiliceği, fiyatını belirtebiliceği, otomasyonfirmalari.net anasayfasında gösterilen bir ilan girdisi oluşturabilme hakkına sahiptir.

Firmanıza ait ilanları bu şekilde otomasyonfirmalari.net üzerinden paylaşmak,

  • Firmanızın arama motorları üzerinde bulunurluğunu arttırır,
  • Firma ilanlarını internet ortamında tanıtımını yapmanızı, muhtemel müşterilerle buluşmanızı sağlar,
  • Almak yada satmak istediğiniz ürün veya hizmet ile ilgili Türkiye’nin otomasyon firmaları rehberi otomasyon firmalari.com’da ilan vermenizi sağlar
  • İnternet üzerindeki tanınırlığınızın artmasını sağlar, firma imajınıza katkıda bulunur.

Otomasyon firmanızı Türkiye’nin otomasyon firmaları rehberi otomasyonfirmalari.net’e kaydekttikten sonra “Kullanıcı Panelinizde” firmanızın kayıtlı ismi yanındaki “Yönet” butonunu tıkladığınızda firmanızın girdilerini kontrol edebileceğiniz arayüze ulaşırsınız.

Firma panelinizde de görüntüleyebiliceğiniz gibi “Standart” üye firmalar 1 adet firma ilanı “Gold” üye firmalar 50 adet firma ilanı girişi yapabilirler.

 

Sol taraftaki “İçerik Yönetimi” menüsünden “İlan Yönetimi” ‘ni seçin

 

Bu sayfada daha önceden eklediğiniz ilanlarin listesini görebileceğiniz gibi, yeni ürün eklemek için sağ üst köşedeki “İlan Ekle” butonu ile yeni ilan girdisi oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Açılan sayfa üzerindeki boşlukları aşağıdaki tanımlardaki gibi doldurup “Ekle” butonuna bastığınızda firma ilan girdiniz otomasyonfirmalari.net’e eklenmiş olacaktır.

 

 

İlan Başlığı : Almak yada satmak istediğinizi tanıtan kısa bir başlık yazın. Arama motorları bulunabilirliği için en önemli kısımdır. Bu yüzden ürününüzü en düzgün tanımlayan bir cümle yazmaya özen gösterin.

İlan Türü : Almak mı Satmak mı istiyorsunuz? Açılır menüden seçim yapınız.

İlan Açıklaması : İlanıza ait açıklamak istediğiniz ne varsa buraya giriniz. Okuyucuları sıkmaması açısından 4-5 cümleden oluşan 1 paragraflık bir metin yeterli görülür. (En fazla 2000 karakter)

İlan Resmi : İlanınıza ait resimleri “gözat” butonu yardımıyla bilgisayarınızdan yükleyin. CTRL tuşu basılı şekilde birden çok resim yükleyebilirsiniz.

Sektör: Açılır menüden ilanınızın kategorisini seçin. Emlak, Taşıt, Makina gibi.. Eğer ilanınıza ait bir kategori bulamıyorsanız bizimle iletişime geçin.

 

“Ekle” butonuna tıklamanızın ardından oluşturduğunuz ilan girdisi editörlerimiz tarafından kontrol edilerek 1 gün içinde yayına alınacaktır.