• info@otomasyonfirmalari.net

SET Robotik Mühendislik San.ve Tic.Ltd.Şti

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
308 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Sezer Akçakaya
  • ADRES: Cumhuriyet Mah FSM Bul. No:41A/S Nilüfer/BURSA
  • TELEFON: 0 (535) 589 6545
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

Set Robotik, otomotiv sektörü ağırlıklı olmak üzere üretim araçları ve üretim hatları konusunda tasarım, robotik simülasyon, eğitim ve imalat hizmetleri veren bir mühendislik şirketi olarak Bursa’da faaliyet gösterirken global pazarda da tasarımlarıyla öne çıkıyor.

Ticari hayatının ikinci yılında olan Set Robotik şirketinin kadrosu, yıllarını ana üreticilerde geçirmiş tecrübeli mühendislerden oluşuyor. Ticari hayatına, Türkiye’nin önde gelen otomotiv fabrikasındaki mühendisler için proses simülasyon eğitimi vererek başlayan mühendislik şirketi; faaliyetlerine yerli ve global pazarda, otomotiv entegratörleri için mühendislik tasarımları yaparak devam ediyor.

Üretim hattı ekipman yerleşimi, proses fizibilite çalışmaları, robot offline programlama, çeşitli kaynak ve birleştirme fikstürleri, robot elleri, döner tablalar, kenar kıvırma kalıpları, konveyör konseptleri, montaj aparatları, parça manipülatörleri ve kontrol fikstürleri yapan şirket; müşteri girdilerini aldıktan sonra bu çalışmalarını- otonom bir biçimde- fabrika çalışma koşulları, kapasite, lojistik akışı, bakım yapılabilirlik, ergonomi, işçi sağlığı ve güvenliği gibi pek çok kıstasa uygun bir biçimde tasarlayarak müşterisine sunuyor. Müşteri isteğine göre özel tasarım ekipmanlarının imalatını da üstlenebiliyor.

Lisanslı yazılımlar: Catia V5, Process Simulate

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.