• info@otomasyonfirmalari.net
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
3,029 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Sarp Dinçer
  • ADRES: Bosch Rexroth Otomasyon San. ve Tic. A.Ş Gebze Şubesi TOSB 1.Cadde 14. Sokak No:10 41420 Çayırova-Kocaeli
  • TELEFON: 0 (262) 676 0000
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:15 - 17:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Bosch Rexroth AG’nin Türkiye’deki faaliyetleri 1976 yılında Karaköy’de Hidropar A.Ş. adıyla kurulan 250 m2’lik bir dükkanda başlamıştır.

Mayıs 2001’den itibaren, Bosch Automation ve Mannesmann Rexroth’un birleşmesiyle Bosch Rexroth Otomasyon San. ve Tic. A.Ş. adıyla yoluna devam eden şirket, Gebze’deki genel müdürlük binası ve Bursa’daki seri üretim fabrikasıyla bugün, 72.000 m2’si kapalı olmak üzere 120.000 m2’lik bir alan ve 1000’e yakın çalışan sayısına ulaşmıştır.

Müşteriye özel entegre otomasyon çözümleri ve sistemleriyle sanayinin ihtiyacı olan her türlü ürün ve hizmeti tek çatı altında sunan Bosch Rexroth A.Ş. Gebze’deki tüm satış öncesi ve sonrası mühendislik çalışmalarıyla birlikte sistem tasarım, montajı ve testi, satış sonrası eğitim ve saha servis hizmetleri vermektedir. Benzer şekilde DS4 ve DS3 Pnömatik eğitim setlerinin üretimine de başlanmış olup; burada üretilen eğitim setleri, Türkiye ile beraber tüm dünyaya gönderilmektedir.

Bursa’daki seri üretim tesisinde ise mobil hidrolik, tarım ve iş makinaları, otomotiv, demir çelik ve endüstriyel makinalar, barajlar ve denizcilik gibi sanayilerin hidrolik uygulamalarında kullanılan valfler ve hidrolik pompalar üretilirken, üretim hacminin %90’undan fazlası Avrupa ve dünya pazarlarına ihraç edilmektedir. Bosch Rexroth’un Türkiye’deki önemli projeleri arasında Galata Köprüsü, Deriner ve Sir Barajları sayılabilir.

Bosch Rexroth, satış sonrası servis hizmetiyle de öne çıkmaktadır. Almanya’dan akrediteli olarak verilen hizmetlerin alanları birbirlerinden ayrılmıştır. Servis departmanı, tüm ürün gruplarında merkez servis ve bölge bayilerinin teknik desteğiyle 7 gün 24 saat servis hizmeti vermektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.